BIORIVOLUMETRIA | BİO SÜREÇ
2139
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2139,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

BİO SÜREÇ

GÜVENİLİR VE YEŞİL ENJEKSİYON

HAM MADDELER – Kirletici kimyasal maddeleri içermeyen ham maddeler tamamen saftırlar
ÜRETİM SÜRECİ – Endüstriyel süreç ISO 14001 onaylıdır ve en yüksek çevre standartlarını karşılar
PATENTLER – Dış kaynaklı kimyasal maddeleri minimum miktarda uygulamak amacıyla geliştirilmiştir
AMBALAJLAMA – Ambalaj malzemeleri FSC standartları uyarınca çevreye saygılı olan malzemelerden oluşturulur

YEŞİL ENJEKSİYONLAR: Enjekte edilebilen maddelere uygulanan ve güvenliklerini kapsayan uluslararası bir standarttır. Bunun yanı sıra, doğal sonuçların elde edilmesine ve yıllar zarfında doğal güzelliğin muhafaza edilmesine yönelik üretim sürecinin de ekolojik açıdan sürdürülebilirliğini kapsamaktadır.

YEŞİL ÜRÜNLER – Kullanılan yüksek saflıkta Hyaluronik Asit sayesinde, kimyasal madde ihtiva etmeyen, olağanüstü kaliteye sahip ürünlerdir.

YEŞİL TEKNOLOJİLER – Düşük sarfiyat, enerji tasarrufu, suyun arıtılması, atıkların geri dönüştürülmesi, düşük enerji tüketimine sahip cihazların kullanılması ile çevrenin korunmasına yönelik en sıkı kurallara uymak suretiyle İtalya’da üretilen yeni nesil ürünlerdir (ISO 14001 sertifikalı).

YEŞİL TEKNİKLER – Kanül ve iğne kullanan enjeksiyon teknikleri uzman hekimler tarafından geliştirilmiş olup, “zorlu alanlardaki” komplikasyon riskini minimuma indiren etkin ve güvenli uygulamaları garanti etmektedir.

YEŞİL SONUÇLAR – Tamamen doğal sonuçların elde edilmesine imkan veren “ekolojik sonuçlardır”.